UddannelsesUdvalg
Carl Christian Nissen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Carsten Johansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bente Jørgensen
Beskrivelse
Udvalgsansvarlig for:
- Festudvalget
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anna Bennetsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Viuff
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bettina Bystrup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Båd-vedligeholdelsesUdvalg
Jens Bruun-Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Willy Høi Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Carsten Johansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bent Varming Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lars Johansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lis Frank
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sebastian Adelhardt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Svend Aage Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
FestUdvalg
Bente Jørgensen
Beskrivelse
Udvalgsansvarlig for:
- Festudvalget
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Viuff
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
C.Anton Reher
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jytte Lauridsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Leif Beck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Susanne Bøg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Husudvalg
Linda Lyngsøe
Beskrivelse
Ansvarlig for Husudvalget.
Se hele beskrivelsen
Børne- og Ungdomsudvalg
Lone Møller Hoffmann
Beskrivelse
 
Se hele beskrivelsen
Torben Viuf
Beskrivelse
Medlem af bestyrelsen
 
Ansvarlig for:
- Børne & Ungdomsudvalg
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Alex Lyngsøe
Beskrivelse
Instruktør for u-roerne, kajak.
Instruktør i : inrigger, outrigger, kajak. 
Medlem af RR siden 1989 
Se hele beskrivelsen
Sebastian Adelhardt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karen Hedegaard Lyngsøe
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vibeke Bjørnskov
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
KaproningsUdvalg
Torben Viuf
Beskrivelse
Medlem af bestyrelsen
 
Ansvarlig for:
- Børne & Ungdomsudvalg
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bent Varming Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Alex Lyngsøe
Beskrivelse
Instruktør for u-roerne, kajak.
Instruktør i : inrigger, outrigger, kajak. 
Medlem af RR siden 1989 
Se hele beskrivelsen
Jørn Nissen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Motions- og LantursUdvalg
Anette Aagaad Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Birgitte Skov
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Christian Abildgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jens Bruun-Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Villy Søgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Henrik Kjar
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Helle Møller
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen